شرکت آچار فرانسه
خدمات اینترنتی آچار فرانسه طراحی سایت آچار فرانسه
×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


خبرهای ویژه

» درمورد شرکت » سیاستها و خط مشی ها شرکت بازاریابی شبکه ای بیز

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۸ - ۶:۳۵

 کد خبر: 1918
 855 بازدید

سیاستها و خط مشی ها شرکت بازاریابی شبکه ای بیز

سیاستها و خط مشی ها شرکت بازاریابی شبکه ای بیز

سیاستها و خط مشی ها شرکت بازاریابی شبکه ای بیز

سیاستها و خط مشی ها بیز

سیاستها و خط مشی ها شرکت بازاریابی شبکه ای بیز

سیاستها و خط مشی ها شرکت بازاریابی شبکه ای بیز

بخش ۱- مأموریت شرکت

ماموریت شرکت بارازیابان ایرانیان زمین عبارتست از آموزش و عرضه تجربه مطلوب بازاریابی شبکه ای به میلیونها نفر انسان در سراسر ایران عزیز، و ایجاد فرصتی برای نیل به اهداف اقتصادی، ایجاد اشتغال فعال نسل جوان کشور به همراه همکاران تجاری.

بخش ۲- مقدمه

۱-۲ سیاستها و برنامه گنجانده شده در توافقنامه مستقل همکاران تجاری

این سیاستها و خط مشی ها، در شکل کنونی و اصلاح شده خود صرفا بر اساس صلاحدید شرکت بازاریابان ایرانیان زمین (که از این پس به اختصار BIZ© نامیده می شود)، در قالب و شکل بخشی لاینفک و یکپارچه از قرارداد مستقل BIZ© و همکاران تجاریگنجانده شده است. در سراسر این سیاستها، هرگاه از واژه توافقنامه استفاده می شود، در مجموع به کاربرد و توافق همکاران مستقل تجاری شرکت BIZ©، و طرح سوددهی و عملکرد بازاریابان ایرانیان زمین اشاره دارد. این مدارک با ارجاع به توافقنامه مستقل همکاران تجاری BIZ©  به آن الحاق می شوند. هر یک از اعضای همکار تجاری وظیفه داشته این متن را به طور دقیق مطالعه نموده و از آن پیروی کند و اطمینان حاصل نماید که او از جدیدترین نسخه اینگونه سیاستها و خط مشی ها آگاهی داشته و به آن عمل می کند. به هنگام پذیرش یا ثبت نام عضو جدید (همکار تجاری)، فرد متصدی پذیرش موظف است اطمینان حاصل کند پیش از انعقاد قرارداد عضویت همکار تجاری، با شبکه کاری آشنایی داشته و به جدیدترین نسخه سیاستها و خط مشی ها، و طرح سوددهی و پاداشی بازاریابان ایرانیان زمین دسترسی آنلاین دارد و در نهایت صحت و سلامت آن را مطالعه نموده و تأیید کرده است. بدیهی است که فرد متقاضی باید دارای سن قانونی ۱۸ سال باشد.

۲-۲ اهداف و سیاست ها

بازاریابان ایرانیان زمین یک شرکت فروشنده مستقیم است که از طریق همکاران تجاری خود برای کالاها  و خدماتی که در سبد خرید خود دارد بازاریابی می نماید. درک این موضوع از اهمیت بالایی برخوردار می باشد که موفقیت شما و توفیق دیگر همکاران تجاری به یکپارچگی مردان و زنانی بستگی دارد که برای محصولات و خدمات شرکت بازاریابی می کنند. به منظور تعریف روشن از رابطه موجود بین همکاران تجاری و BIZ©، و جهت تعیین معیارصحیح برای عملکرد قابل قبول کسب و کار، بازاریابان ایرانیان زمین این توافقنامه را منعقد می نماید.

 لازم است همکاران تجاری BIZ© مطابق با مفاد و شرایط ارائه شده در این قرارداد و نیز قوانین کشور با عملکرد و رویه تجاری BIZ© عمل نمایند. از آنجایی که ممکن است شما با بسیاری از این استانداردهای عملکرد آشنایی نداشته باشید، بسیار مهم است که این توافقنامه را مطالعه نموده و به مفاد آن عمل نماید. لطفاً اطلاعات موجود را در قسمت سیاستها و خط مشی ها مطالعه کنید. این قسمت رابطه شما را به عنوان پیمانکار مستقل با شرکت توضیح داده و تعیین می کند. اگر پیرامون هر یک از سیاستها یا مقررات آن سوالی داشتید، لطفا بدون هرگونه شک و تردید با بخش پشتیبانی مشتری به نشانی زیر تماس بگیرید:

customercare@bizmlm.ir

۳-۲ تغییرات در توافقنامه به دلیل قوانین کشور و نیز محیط کار (تغییر دوره ای)

شرکت بازاریابان ایرانیان زمین این حق را برای خود محفوظ می داند که این توافقنامه و قیمتهای مندرج در آن را صرفاً بر اساس مقررات بازاریابی شبکه ای و صلاحدید خود تغییر دهد. با امضای قرارداد عضویت همکاری تجاری، فرد همکار تجاری می پذیرد به کلیه اصلاحات و تغییراتی که بازاریابان ایرانیان زمین برای اعمال کردن صلاح می داند، پایبند باشد. این موارد ترمیمی و اصلاحات پس از انتشار در وب سایترسمی مبنی بر اعمال تغییر در توافقنامه اجرایی خواهند شد.

اعلامیه اصلاحات باید به یک یا چند روش از شیوه های زیر منتشر شود: ۱) با درج کردن بر روی سایت رسمی شرکت؛ ۲) با ارسال پست الکترونیک (ایمیل)؛ ۳) فاکس بنا به درخواست؛ ۴) از طریق سیستم پست صوتی؛ ۵) درج در جراید داخلی شرکت؛ ۶) ارتباط از طریق سرویس صندوق پیام بازاریابان ایرانیان زمین در دفتر کار سایبری همکار تجاری. تداوم همکاری تجاری عضو تجاری با بازاریابان ایرانیان زمین یا پذیرش پورسانتها توسط همکار تجاری به پذیرش یکایک و تمام تغییرات اعمال شده در توافقنامه بستگی دارد.

۴-۲ تاخیرها

هرگاه عملکرد تجاری به دلیل وقوع شرایط خارج از کنترل غیرممکن شود،BIZ© در قبال تاخیرها یا کاستیها در عملکرد به تعهدات خود مسئولیتی نمی پذیرد. این موارد شامل، ابلاغیه از سمت ارگان های دولتی ذیصلاح، اعتصاب، معضلات کار، جنگ، مرگ، یا احکام یا فرمانهای دولتی، یا لغو مجوز بازاریابی شبکه ای می شود.

۵-۲ سیاستها و تبصره های قابل تجدید

اگر مشخص شود هر یک از تبصره های این توافقنامه، در شکل فعلی خود و یا اصلاح شده آن، به هر دلیلی از اعتبار ساقط شده یا غیر قابل اجرا هستند، صرفا بخش (های) نامعتبر از تبصره مزبور باید از توافقنامه جدا شده و در این صورت سایر مفاد و شرایط باقی مانده معتبر بوده و به قوت خود باقی خواهند ماند. تبصره جدا شده از توافقنامه و یا بخشی از آن باید به نحوی اصلاح گردد تا حتی الامکان به هدف و منظور تبصره مورد نظر نزدیک باشد.

۶-۲ سلب حق

شرکت هرگز هیچگونه حقی را از خود ساقط نمی کند که منطبق با این توافقنامه بوده و یا با قوانین اجرایی و حاکم بر رویه کسب و کار همسو باشد. BIZ© در احقاق هیچ حق یا اختیار منطبق با این توافقنامه کوتاهی نمی کند و نسبت به رویه یا عملکرد طرفهای توافقنامه در صورتی که با مفاد قرارداد در تضاد بوده و اگر شامل اسقاط حق شرکت نسبت به درخواست آن برای انطباق دقیق عملکرد با توافقنامه باشد.

 مورد معافیت یا اسقاط حق شرکت بازاریابان ایرانیان زمین صرفا با دستور کتبی مدیریت شرکت قابل اعمال خواهد بود. اسقاط حق شرکت نسبت به مورد خاص نقض مفاد توسط عضو همکار تجاری به حقوق شرکت نسبت به موارد نقض بعدی آن اثرگذار نبوده و به آن حقوق لطمه ای نمی زند. در هر حال، این مسئله بر حقوق یا تعهدات هر عضو دیگر از همکاران تجاری اثرگذار نیست. هیچ تاخیر یا قصوری از سوی بازاریابان ایرانیان زمین نسبت به اعمال حق ناشی از نقض شرایط قرارداد بر حقوق شرکت نسبت به آن مورد نقض یا مورد بعدی نقض اثرگذار نبوده و به آن لطمه ای وارد نمی سازد. هرگونه ادعا یا اقامه دعوی موجود از سوی همکار تجاری علیه شرکت بازاریابان ایرانیان زمین نباید با دفاع از شرکت جهت اجرای هر شرط یا ماده از این قرارداد مغایرت داشته باشد.

بخش ۳- تعاریف

همکار تجاری مستقل فعال- همکار تجاری مستقل فعال شخصی است که شرایط اشتغال به فعالیت ماهانه(فعال بودن) را که در طرح سوددهی بازاریابان ایرانیان زمین مطرح شده داشته باشد تا برای دریافت پورسانتها واجد شرایط گردد.

       توافقنامه- قرارداد میان شرکت و هر همکار تجاری که شامل تقاضانامه همکاری تجاری و اصل توافقنامه، سیاستها و خط مشی های بازاریابان ایرانیان زمین، طرح سوددهی و پاداش BIZ و فرم هویت شرکتی که در مجموع شکل جاری آن می باشد و صرفا بنا به صلاحدید بازاریابان ایرانیان زمین قابل اصلاح است. این اسناد به صورت گروهی بیانگر توافقنامه هستند.

همکار تجاری (BA)- شخص حقیقی یا حقوقی که واجد شرایط عملیات فروش محصولات شرکت و ایجاد و انجام عملیات تجاری مستقل شرکت بازاریابان ایرانیان زمین می باشد.

امتیاز فروش (BV)- امتیاز فروش محصولات برای فروشندگان می باشد. یعنی محصولاتی که به سادگی به فروش می رسند و برای معرفی آنها زمان اندکی صرف می گردد، قطعاً نسبت به محصولاتی که فروش آن ها زمان و انرژی بیشتری را می طلبد، امتیاز کمتری را خواهند داشت و شرکت مجاز است امتیاز فروش محصولات را به صلاحدید خود تغییر داده و امتیاز فروش هر محصول در سبد کالای شرکت به هنگام سفارش محصول قابل رویت می باشد.

لغو- فسخ عملیات تجاری همکار تجاری شرکت. بر اساس عدم تمدید یا عدم فعالیت، لغو ممکن است داوطلبانه یا غیر اختیاری باشد.

زیر مجموعه- هر یک از افرادی که تحت نظارت شما به عنوان “همکار تجاری” در شبکه بازاریابی شما ثبت نام می کنند.

گزارش فعالیت (نسلی)- گزارش ماهانه تهیه شده توسط بازاریابان ایرانیان زمین که داده های حساس را در ارتباط با هویت همکاران تجاری، اطلاعات فروش، و فعالیت ثبت نام هر شبکه فروش را به همکار تجاری ارائه می دهد. این گزارش حاوی اطلاعات محرمانه و سری تجاری است که به بازاریابان ایرانیان زمین تعلق دارد.

نسل- لایه های همکاران تجاری زیر مجموعه در یک شبکه خاص فروش برای یک همکاری تجاری. این واژه بیانگر رابطه یک همکار تجاری در ارتباط با یک همکار تجاری بالادستی خاص است که بر اساس تعدادی از همکاران تجاری تعیین می شود که ارتباط میان آنها از طریق عمل معرفی (اسپانسری) برقرار می شود. به عنوان مثال، اگر AمعرفB باشد، که وی معرفC است، که او معرفD می باشد، و DمعرفE است، در این صورت E در نسل چهارم (اسپانسری) A قرار دارد.

خط اسپانسری- سلسله ای که همکاران تجاری پایین دستی را به همکاران تجاری بالادستی متصل می نماید.

شبکه فروش- مجموعه ای از اشخاص حقیقی یا حقوقی که در نسل های متوالی به عنوان همکار تجاری در زیرمجموعه یک همکار تجاری خاص یکدیگر را معرفی کرده اند.

اقلام رسمی بازاریابان ایرانیان زمین- ادبیات، نوارهای صوتی یا تصویری، چاپی، منتشره و توزیع شده توسط بازاریابان ایرانیان زمین برای همکاران تجاری.

تولید شخصی- انتقال محصولات یا خدمات بازاریابان ایرانیان زمین به مصرف کننده نهایی برای استفاده شخصی.

بالادستی- این واژه بیانگر همکار یا همکاران تجاری می باشد که در سطح بالای یک همکار تجاری خاص در یک خط معرفی (اسپانسری) در شرکت قرار گرفته اند. یا برعکس می توان گفت، آن امتداد خط اسپانسرهایی است که یک همکار تجاری خاص را به شرکت متصل می کند.

قابل فروش مجدد- محصولات و ابزار فروش در صورتی اقلام قابل فروش مجدد محسوب می شوند که هر یک از عناصر زیر در آنها صدق کند: ۱) اقلامی که بازنشده و مصرف نشده باشند؛ ۲) بسته بندی و برچسب آنها دست نخورده و آسیب ندیده باشد؛ ۳) آنها در شرایطی قرار داشته باشند که عملکرد قابل فروش مجدد و بازرگانی آنها در تجارت به نحوی باشد که به عنوان کالایی با بهای تمام و کمال به فروش برسند؛ ۴) این اقلام ظرف مدت ۷روز از تاریخ خرید به شرکت بازاریابان ایرانیان زمین مرجوع شده باشند. هر کالایی که ظاهرا در زمان فروش به عنوان کالای غیرقابل برگشت یا مصرفی، بهداشتی یا اقلام فصلی شناخته شده باشد، قابل فروش مجدد نخواهد بود.

مشتری خرده فروشی- فرد یا شرکتی که محصولات یا خدمات بازاریابان ایرانیان زمین را از همکار تجاری خریداری می کند اما خود همکار تجاری نمی باشد.

خرده فروشی به مشتریان.

معرف (اسپانسر)- همکار تجاری که به پشتوانه آن طرف ثبت نام کننده از یک همکار تجاری جدید یا مشتری دعوت می کند، و به عنوان اسپانسر در فرم تقاضانامه و توافقنامه همکار تجاری یا مشتری ذکر می شود. همکار تجاری که از مشتری یا یک همکار تجاری دیگر ثبت نام می کند و تحت عنوان اسپانسر در فرم تقاضانامه و توافقنامه همکار تجاری یا مشتری ذکر می شود. عمل ثبت نام از افراد دیگر و آموزش آنها برای تبدیل شدن به همکاران تجاری “اسپانسرینگ” یا تصدیگری نامیده می شود.

بسته آموزشی شروع به کار (استارترکیت)- انتخاب اقلام آموزشی و ادبیات حمایت شغلی که هر همکار تجاری جدید می تواند به صورت رایگان آن را تهیه نماید.

بخش ۴ : تبدیل شدن به همکار تجاری مستقل

۱-۴ الزامات برای تبدیل شدن به همکار تجاری

برای تبدیل شدن به همکار تجاری بازاریابان ایرانیان زمین، متقاضی باید:

● دست کم ۱۸ سال سن داشته باشد؛

● دارای شماره شناسنامه و کد ملی باشد؛

● فرم تکمیل شده قرارداد همکاری تجاری و توافقنامه را با بازاریابان ایرانیان زمین یا به صورت نسخه چاپی یا فرمت آنلاین پر کرده باشد.

* توجه: موارد زیر برای همکاران تجاری کاربرد دارد که محصول فروخته اند و تبدیل به شریک تجاری نقره ای، تیتانیوم، یا پلاتینیوم شده اند.

تا زمانی که شرکت کپی کارت ملی یا شناسنامه را به همراه کپی فرم ثبت نام  و قرارداد همکاران تجاری دریافت نکند، نمی تواند پورسانت متقاضی را به حساب بانکی که اعلام کرده واریز نماید، و وضعیت کسب و کار همکار تجاری در حالت بلاتکلیف و معلق باقی خواهد ماند. هرگونه وضعیت تعلیق و بلاتکلیف ماندن تجاری به مدت ۶۰ روز موجب لغو شدن روند رسیدگی به تقاضا خواهد شد.

۲-۴ هزینه سالانه دفتر کار و مدیریت وبسایت

دفتر کار سایبری به طور کاملاً رایگان در اختیار افراد قرار می گیرد و هیچ مبلغی بابت شهریه سالیانه بابت آن از افراد دریافت نمی گردد. مهم نیست دفتر کاری مذکور فعال یا غیر فعال باشد.

۳-۴ منافع همکار تجاری

از زمانی که شرکت بازاریابان ایرانیان زمین عملکرد و توافقنامه همکاری خود را با همکار تجاری می پذیرد، منافع طرح سوددهی و قرارداد همکاران تجاری در اختیار عضو جدید به عنوان همکار تجاری قرار می گیرد. این منافع شامل حقوق زیر هستند:

● فروش محصولات و خدمات بازاریابان ایرانیان زمین و گسترش خرده فروشیهای شخصی مبتنی بر مشتری مداری؛

● مشارکت در طرح سوددهی و پاداشی بازاریابان ایرانیان زمین (دریافت پاداشها و پورسانت)، در صورت واجد شرایط بودن)؛

● ثبت نام سایر افراد به عنوان همکار تجاری به داخل کسب و کار BIZ© و به این وسیله ایجاد سازماندهی و پیشرفت بازاریابی از طریق طرح سوددهی و پاداش بازاریابان ایرانیان زمین؛

● دریافت ادبیات دوره ای BIZ© و سایر ابزار اطلاع رسانی بازاریابان ایرانیان زمین؛

● مشارکت در فعالیتهای پشتیبانی- تصدی، خدمات، آموزشی، انگیزشی و شناختی بر مبنای پرداخت هزینه های مناسب، در صورت امکان؛ و

● مشارکت در رقابتها و برنامه های تبلیغاتی و انگیزشی تحت نظارت بازاریابان ایرانیان زمین برای همکاران تجاری خود.

بخش ۵- عملیات کسب و کار مستقل بازاریابان ایرانیان زمین

۱-۵ پیروی از طرح سوددهیBIZ©

همکار تجاری باید از شرایط طرح سوددهیBIZ© که در ادبیات رسمی این شرکت مطرح شده پیروی نماید.

همکاران تجاری نباید از فرصت پیشنهاد تجاری BIZ©، یا ترکیبی از آن، در سیستم، برنامه، یا شیوه بازاریابی دیگری غیر از آنچه بطور خاص در ادبیات رسمی بازاریابان ایرانیان زمین ارائه شده بدون تایید کتبی و قبلی از این شرکت استفاده کنند. همکاران تجاری نباید سایر همکاران جاری یا آتی تجاری خود را وادار یا تشویق نمایند در فعالیت BIZ© زمین به نحوی مشارکت کنند که با برنامه ارائه شده در ادبیات رسمی BIZ© مغایرت دارد. همکاران تجاری نباید سایر همکاران جاری یا آتی تجاری خود را وادار یا تشویق نمایند توافقنامه یا قرارداد دیگری را علاوه بر توافقنامه ها و قراردادهای منعقد شده با بازاریابان ایرانیان زمین به منظور تبدیل شدن به همکار تجاری شرکت امضاء یااجرا کنند.

 همچنین، همکاران تجاری نباید سایر همکاران جاری یا آتی تجاری خود را وادار یا تشویق نمایند تا از شخص حقیقی یا حقوقی دیگری خریداری کنند و یا به وی پرداخت نمایند ، تا علاوه بر خریدها یا پرداختهای شناخته شده به عنوان اقلام توصیه شده یا الزامی در ادبیات رسمی BIZ©، در طرح سوددهی و پاداش بازاریابان ایرانیان زمین مشارکت کنند.

۲-۵ برقراری ارتباط با شرکت بازاریابان ایرانیان زمین

همکاران تجاری BIZ© می توانند در هر زمان یا از طریق تلفن زدن به بخش پشتیبانی مشتری یا با استفاده از سرویس صندوق پیام مشتری بازاریابان ایرانیان زمین با بخش خدمات مشتری تماس بگیرند.

بخش پیام رسان BIZ© (مسنجر) در دفتر مجازی رایانه ای شما (سایبر آفیس) واقع شده است و این موثرترین شیوه برقراری ارتباط با بازاریابان ایرانیان زمین می باشد. هنگامی که از سیستم مسنجر استفاده می کنید، موضوع پیام شما در مسیر صحیح خود به سوی این واحد هدایت می شود تا در موعد مقرر به آن رسیدگی شود.

۳-۵ درج آگهی

۱-۳-۵ کلیات

تمام همکاران تجاری باید از اعتبار و جایگاه مطلوب اجتماعی بازاریابان ایرانیان زمین و محصولات آن صیانت کرده و آن را تبلیغ کنند. بازاریابی و تبلیغات BIZ©، فرصت، طرح سوددهی، پاداش BIZ©، و محصولات بازاریابان ایرانیان زمین باید با منافع ملی همخوانی داشته و باید از کلی رویه های نادرست، اعمال فریبکارانه، گمراه سازی، اجتناب شود. بر این اساس، همکاران تجاری باید از ابزار فروشی استفاده کنند که توسط این شرکت فراهم شده است. اما، همکاران تجاری می توانند ابزار فروش خود را نیز ایجاد کنند اما باید کلیه ابزار فروش، اقلام تبلیغاتی، آگهیها، وبسایتها و سایر ادبیات مربوط را به اداره هماهنگی بازاریابان ایرانیان زمین جهت تایید کتبی ارائه نمایند. در غیر اینصورت، مجاز به استفاده از اینگونه ابزار نمی باشد.

ابزار فروش، شامل سیستمهای توسعه بازاریابی و کسب و کار، تنها باید پس از تایید کتبی آتی از سوی اداره انطباق   به دیگر همکاران ارائه شوند.

بازاریابان ایرانیان زمین حق بازپس گیری (اقاله) تاییدیه را برای هر یک از ابزار فروش، اقلام تبلیغاتی، آگهیها، وبسایتها، سیستمهای بازاریابی و ایجاد کسب و کار، و یا ادبیات دیگر را برای خود محفوظ می داند، و همکاران تجاری حق هرگونه ادعا یا مطالبه را از خود سلب می نمایند. در صورت بروز هرگونه تخلف شرکت حق لغو یک طرفه همکاری را با فرد یا افراد متخلف برای خود محفوظ می دارد.

۲-۳-۵ نشان ها و نامهای تجاری

نام بازاریابان ایرانیان زمین و سایر نامهایی که ممکنست به عنوان اسامی تجاری تحت مالکیت، نشان های تجاری و خدماتی بازاریابان ایرانیان زمین به کار رود. علاوه بر آن، این برندها برای بازاریابان ایرانیان زمین ارزش فراوانی دارند و تنها جهت استفاده همکاران تجاری به صورت صریح و مجاز به آنها عرضه می شوند. استفاده از نام بازاریابان ایرانیان زمین بر روی هر یک از اقلام تولیدی که توسط شرکت بازاریابان ایرانیان زمین تولید نشده اند، یا تایید کتبی شرکت را ندارند، ممنوع است.

۳-۳-۵ وبسایتهای همکاران تجاری

اگر همکار تجاری تمایل داشته باشد از صفحه شبکه اینترنت برای تبلیغ کردن کسب و کار خود استفاده کند، با استفاده از الگوهای رسمی بازاریابان ایرانیان زمین، می توانند این کار را از طریق وبسایت رسمی شرکت انجام دهند.

از سوی دیگر، همکاران تجاری می توانند وبسایتهای خود را توسعه دهند؛ اما، هر همکار تجاری باید نخست تقاضای تایید وبسایت مستقل همکار تجاری را به همراه قرارداد و هزینه مناسب آن ارائه دهد. تا زمانی که وبسایت تاییدیه کتبی و قبلی شرکت را دریافت می کند، نمی توان بدون دریافت تاییدیه کتبی دیگر از سوی شرکت هیچگونه تغییری را در آن اعمال کرد.

۴-۳-۵ اسامی دامین

همکاران تجاری حق ندارند بطور مستقیم یا غیرمستقیم نام تجاری، نشان تجاری، اسم خدمات، مارک ( برند ) خدمات و اسم محصول، نام شرکت یا هر یک از مشتقات آنها را ثبت کنند یا برای ثبت آن به عنوان نام دامین اینترنتی تلاش کنند.

اگر همکار تجاری بخواهد از اینگونه مارکها در نام دامین استفاده کند، آنها باید نام دامین و توافقنامه کاربرد آن را به همراه هزینه مناسب آن به شرکت ارائه دهند. در صورتی شرکت تعیین کند می توان مجوز استفاده از نام دامین را صادر کرد، بازاریابان ایرانیان زمین نام دامین را در قالب نام خود به ثبت خواهد رساند، و مجوز نام دامین را برای همکار تجاری صادر می نماید که متقاضی آن بوده است. شرکت حق اقاله مجوز را بنابر صلاحدید خود برای خود محفوظ می داند.

۵-۳-۵ مارکهای تجاری و کپی رایتها

بازاریابان ایرانیان زمین به هیچ فردی بدون کسب مجوز کتبی، اجازه نخواهد داد از نامها، مارکها، طرحها، یا نمادهای تجاری آن استفاده کند، از جمله همکاران تجاری. همکاران تجاری حق ندارند بدون کسب اجازه کتبی از بازاریابان ایرانیان زمین نسبت به فروش هر یک از تبلیغات و ابزار ارتباطی ثبت شده این شرکت اقدام نماید و نیز همکاران تجاری حق ندارند محصولات تولید شده اعم از CD صوتی و تصویری این شرکت را تکثیر کنند. همکاران تجاری نباید اینگونه محصولات تبلیغاتی شرکت را کپی نمایند اما می توانند از آنها صرفا در داخل  شبکه های فروش شخصی خود استفاده کنند. اینگونه محصولات کپی شده نباید از طریق اینترنت به نقاط دیگر ارسال یا پست شود، و نیز اینگونه محصولات نباید توسط همکاران تجاری شرکت در آینده نمایش داده شود یا از آن به عنوان ابزار جذب نیرو و استخدام استفاده گردد.

۶-۳-۵ رسانه ها و استعلامات رسانه ای

همکاران تجاری نباید در جهت پاسخگویی به استعلامات (پرسشها) رسانه ها در ارتباط با بازاریابان ایرانیان زمین، محصولات یا خدمات آن، یا کسب و کار مستقل آنها در شرکت بازاریابان ایرانیان زمین اقدام کنند. کلیه استعلامات از طرف هر نوع رسانه ای باید فورا به قسمت روابط عمومی بازاریابان ایرانیان زمین ارجاع داده شود. این سیاست برای اطمینان از این مطلب طراحی شده که اطلاعات دقیق و مطمئن برای عموم و نیز تصویری صحیح و یکسان در نزد همگان برای این شرکت فراهم شود.

۷-۳-۵ ایمیل بدون پاسخ

بازاریابان ایرانیان زمین به همکاران تجاری خود اجازه نمی دهد ایمیل های بازرگانی ارسال کنند مگر آن که این ایمیلها کاملا منطبق با قوانین و مقررات اعمال شده باشد. هر ایمیل ارسالی توسط همکار تجاری برای تبلیغات در مورد محصولات و خدمات بازاریابان ایرانیان زمین باید مطابق با موارد ذیل باشد:

● باید یک نشانی ایمیل قابل بازگشت فعال برای فرستنده وجود داشته باشد؛

● باید یک اطلاعیه در ایمیل ارسالی وجود داشته باشد که به دریافت کننده آن توصیه می کند که به ایمیل مزبور از طریق نشانی ایمیل فعال پاسخدهی، پاسخ دهد، یا این درخواست که پاسخ یا مکاتبات بعدی ایمیل نباید برای آن شخص ارسال شوند (یک اطلاعیه “بدون گزینه”)؛

● ایمیل باید حاوی نشانی ارسال پست فیزیکی همکار تجاری باشد؛

● ایمیل باید به روشنی و وضوح آشکار نماید که این پیام یک آگهی یا یگ درخواست با پاسخ است؛

● استفاده از سرفصل با موضوع فریبنده ویا عنوان کاذب اطلاعاتی ممنوع است؛

● نباید به کلیه درخواستهای بدون عنوان اعم از آن که از طریق ایمیل یا پست معمولی دریافت شده باشد، توجه شود. اگر همکار تجاری درخواست بدون گزینه ای را از طریق یک طرف دریافت کننده دریافت نماید، همکار تجاری موظف است درخواست بدون گزینه را برای شرکت مجددا ارسال نماید.

بازاریابان ایرانیان زمین به صورت دوره ای ایمیلهای بازرگانی را از طرف همکاران تجاری ارسال می کند. با انعقاد قرارداد با همکار تجاری، همکار تجاری می پذیرد که شرکت اینگونه ایمیلها را برای وی ارسال کند و این که نشانیهای فیزیکی و ایمیل همکار تجاری درون این نوع ایمیلها بر اساس طرح کلی فوق گنجانده شود. همکار تجاری باید به درخواستهای بدون پاسخ تولید شده حاصل از اینگونه ایمیلهای ارسالی توسط شرکت توجه نماید.

۸-۳-۵  فکس های بدون پاسخ و سامانه های شماره گیر خودکار

به استثنای مواردی که در این بخش مطرح شده است، همکاران تجاری حق ندارند از فکس های بدون پاسخ استفاده نموده یا آن را ارسال کنند یا در ارتباط با عملیات تجاری خود با شرکت بازاریابان ایرانیان زمین از سیستم شماره گیر تلفنی خودکار استفاده کنند. اصطلاح “سامانه شماره گیر تلفنی خودکار” یعنی تجهیزاتی که دارای قابلیتی همچون این موارد باشد: (الف) ذخیره سازی و ایجاد شماره های تلفن که از آنها استفاده خواهد شد، با استفاده از مولد شماره تلفن تصادفی یا متوالی؛ و (ب) گرفتن این شماره ها.

اصطلاح “فکس های بدون پاسخ” یعنی ارسال هرگونه مطلب یا اطلاعات آگهی یا تبلیغاتی بازاریابان ایرانیان زمین، محصولات، برنامه پاداش یا هر مورد یا جنبه مربوط به شرکت از طریق فکسیمیل تلفنی که توسط هر شخصی ارسال می گردد، به استثنای این که اینگونه اصطلاحات فکس یا ایمیلی را دربرنمی گیرند که: (الف) به فردی ارسال می شود که شخص از قبل برای وی دعوتنامه یا مجوز مخصوص فرستاده است، (ب) به فردی که همکار تجاری می باشدو با وی رابطه تجاری یا شخصی برقرار نموده است.

اصطلاح “برقراری رابطه تجاری یا شخصی” یعنی رابطه قبلی یا موجود که به صورت داوطلبانه از طریق اطلاع رسانی میان همکار تجاری و یک شخص برقرار می شود، و بر اساس آن: (الف) استعلام، تقاضا، خرید یا تراکنشی توسط آن شخص در ارتباط با محصولات به آن همکار تجاری ارائه می شود؛ یا (ب) رابطه شخصی یا خانوادگی که این رابطه از قبل توسط هر یک از طرفین قطع نشده باشد.

۹-۳-۵ درج نامها در کتاب راهنمای تلفن

کلیه همکاران تجاری می توانند نام خود را به عنوان همکار تجاری مستقل بازاریابان ایرانیان زمین در داخل صفحات سفید یا زرد راهنمای تلفنی ثبت کنند. هیچ همکار تجاری حق ندارد بدون کسب رضایت کتبی و قبلی از شرکت با استفاده از نام یا لوگوی شرکت، آگهی های تبلیغاتی را در راهنمای تلفنی نمایش دهد. همکاران تجاری حق ندارند در پاسخ به گفتگوی تلفنی خود را با نام بازاریابان ایرانیان زمین یا شرکت بازاریابان ایرانیان زمین یا هر شکل دیگری معرفی کنند که سبب شود طرف مکالمه تلفنی فکر کند وی با دفاتر شرکت بازاریابان ایرانیان زمین در ارتباط مستقیم است.

۴-۵ ممنوعیت خرید پاداش

خرید پاداش مطلقا واکیدا  ممنوع است. “خرید پاداش” عبارتست از: (الف) ثبت نام اشخاص حقیقی یا حقوقی بدون اطلاع و/ یا ارائه تقاضانامه همکاری تجاری و توافقنامه از سوی این اشخاص حقیقی یا حقوقی؛ (ب) ثبت نام فریبکارانه شخص حقیقی یا حقوقی به عنوان همکار تجاری یا مشتری؛ (ج) ثبت نام یا تلاش برای ثبت نام اشخاص حقیقی یا حقوقی غیرواقعی به عنوان همکاران تجاری یا مشتریان (صوری)؛ (د) خرید محصولات BIZ© از طرف همکار تجاری یا مشتری دیگر، یا بر اساس شماره شناسایی همکار تجاری یا مشتری دیگر برای احراز شرایط دریافت حق العمل ها یا پاداشها؛ (ه) خرید مقادیر فراوان کالاها یا خدماتی که نمی توان از آنها به شکل معقول در طول یک ماه استفاده نمود یا آنها را مجددا به فروش رساند؛ (و) هرگونه سازوکار یا ترفندی که برای احراز شرایط ارتقای رتبه، انگیزه ها، جوایز، پورسانتها یا پاداشها بر اساس خرید واقعی و حقیقی محصولات یا خدمات توسط مشتریان مصرف کننده نهایی انجام نگرفته باشد.

۵-۵ تغییر معرف (اسپانسر)

برای حفظ یکپارچگی کلیه شبکه های بازاریابی و محافظت از حاصل سختکوشی کلیه همکاران تجاری، BIZ© هیچگونه تغییر و تحولی را در امر معرفی امور توصیه نمی نماید. حفظ انسجام معرفی افراد برای موفقیت هر یک از همکاران تجاری و شبکه بازاریابی امری حساس است. بر این اساس، انتقال امور شرکتی BIZ© از یک معرف مسئول به طرف دیگر به ندرت پذیرفته می شود.

۶-۵  لغو و تقاضای مجدد

هر شخصی برای لغو همکاری خود با شرکت بایستی درخواست خود را به صورت کتبی به شرکت تحویل دهد تا در سیستم نرم افزاری شرکت به طور رسمی حذف شود. و در صورت تمایل به همکاری مجدد  بایستی دوباره به صورت کتبی درخواست خود را اعلام کند که شرکت در پذیرش و یا عدم پذیرش آن مختار می باشد.

۱-۶-۵  جابجایی اشتباه

درخواستها برای تغییر معرف باید کتبا به بخش پشتیبانی مشتری تسلیم شوند، و باید حاوی دلیل این انتقال مسئولیت باشند. نقل و انتقالات تنها در مواردی مجاز است که همکار تجاری جدید تحت سرپرستی و پشتیبانی شخصی به غیر از آن فردی باشد که سبب شده او را به عنوان معرف پشتیبان خود در آینده بداند، همکار تجاری می تواند درخواست کند وی را به شبکهی انتقال دهند که با کل شبکه بازاریابی وی تناسب و همکاری دارد. درخواستها برای انتقال در این برنامه به صورت مبنای مورد به مورد ارزیابی خواهند شد و باید حداکثر ظرف سه روز پس از ثبت نام ارائه شوند. تقاضای همکار تجاری برای تغییر و تحول متضمن این باور است که او تحت نظارت یک مسئول پشتیبان اشتباه یا نامناسب قرار دارد. این مسئله که تغییر درخواستی اعمال شود یا خیر به صلاحدید شرکت بستگی دارد.

۷-۵ تغییر و تحول در حل اختلاف با معرف

در مواردیکه رویه های مناسب تغییر معرف مزبور دنبال نمی شود، و شبکه مذکور در قالب کسب و کار ثانویه به وسیله همکار تجاری توسعه می یابد، BIZ© این حق ویژه را برای خود محفوظ می داند که جابجایی و تغییر و تحول نهایی را در شبکه فروش تعیین کند. حل اختلافات پیرامون جایگزینی صحیح در روند مزبور در شبکه فروشی که دارای مسئولان پشتیبان و معرف هایی می باشد که بطور ناصحیح به کار گمارده شده اند اغلب امری بسیار دشوار بوده است. بنابراین، همکاران تجاری حق طرح هرگونه ادعا یا دعاوی علیه بازاریابان ایرانیان زمین، صاحبان، مسئولان، مدیران، مدیریت، کارکنان و نمایندگان آن را از خود سلب می کنند.

۸-۵ ادعاهای غیرمجاز

۱-۸-۵  کلیات

همکاران تجاری مسئول هرگونه اظهارت گفتاری و نوشتاری هستند که در ارتباط با محصولات BIZ©، خدمات و فرصت تجاری آن مطرح می کنندو صریحا در مطالب رسمی بازاریابان ایرانیان زمین ذکر نشده است. همکاران تجاری نباید هیچگونه اظهارات کذب، فریبکارانه یا گمراه کننده ای را مطرح کنند که به نوعی به کسب و کار آنها با بازاریابان ایرانیان زمین یا محصولات BIZ© مربوط می شود.

۲-۸-۵  ادعاها نسبت به محصولات

 نباید هیچگونه ادعایی (از جمله قدردانیهای شخصی) به صورت صریح یا ضمنی مطرح شود که محصول بازاریابان ایرانیان زمین در مداوا، معالجه، پیشگیری، یا بهبود هر نوع بیماری، کسالت، جراحت موثر است مگر مطالب خاصی که در ادبیات رسمی شرکت بازاریابان ایرانیان زمین گنجانده شده است.

۳-۸-۵  ادعاها راجع به درآمد

به هنگام معرفی یا بحث درباره فرصت شغلی یا طرح سوددهی و پاداش با همکار تجاری آتی شرکت، همکار تجاری حق ندارد برنامه ها، حقوق یا پاداشهای درآمدزایی را که او از شرکت بازاریابان ایرانیان زمین دریافت کرده برای طرف مزبور افشا کند (از جمله نشان دادن کپی چکها، صورتحسابهای بانکی، یا اسناد مالیات، و نیز ادعاهایی راجع به سبک زندگی همچون این مطلب که شما می تواند شغل فعلی خود را رها نمایید یا یا نشان دادن تصاوری از اتومبیلها و منازل لوکس و تجملی و غیره). بازاریابان ایرانیان زمین تضمین نمی کند یا به شما قول نمی دهد که به شما مبالغ خاصی پرداخت کند یا درآمد ویژه ای داشته باشید.  بدیهی است مسئولیت هرگونه عواقب ناشی از تخلف در این زمینه به عهده شخص متخلف است و شرکت هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.

۹-۵ کانالهای بازرگانی

همکاران تجاری حق ندارند محصولات بازاریابان ایرانیان زمین را از طریق کانال بازرگانی ماهواره ای بفروشند یا آن که با آنان همکاری تجاری داشته باشند، یا محصولات بازاریابان ایرانیان زمین یا ادبیات آن را از طریق هرگونه دستگاه خرده فروشی یا خدماتی به نمایش گذاشته و به فروش برساند، مگر آن که مالک کانال بازرگانی، تلویزیون داخلی، یا دستگاه خرده فروشی یا خدماتی، خود نیز یک همکار تجاری باشد.

۱۰-۵ نمایشگاه های تجاری اماکن عرضه و سایر عرصه های فروش

همکاران تجاری می توانند محصولات BIZ© را در نمایشگاه های تجاری و اماکن حرفه ای عرضه کالا پس از کسب اجازه از شرکت به نمایش گذاشته و یا بفروشند. پیش از تسلیم مکان عرضه به طرف تبلیغ کننده در مکان نمایشگاه، همکاران تجاری باید کتبا تاییدیه کتبی خرید کیت نمایشگاه تجاری و محل برگذاری و بخش پشتیبانی تماس با مشتری را به عنوان بیمه نامه بازاریابان ایرانیان زمین خریداری کنند که در هر نمایشگاه تنها یکبار مجوز آن برای امور تجاری شرکت بازاریابان ایرانیان زمین صادر می شود. تاییدیه نهایی به همکار تجاری اعطا خواهد شد که نخست آگهی رسمی نمایشگاه ، نسخه ای از قرارداد امضا شده توسط همکار تجاری و نیز مسئول نمایشگاه، و رسیدی را ارائه می کند که بابت دریافت غرفه از نمایشگاه وجه سپرده مورد نظر را در آن پرداخته است.

این تاییدیه صرفاً برای نمایشگاه مورد نظر داده می شود. هرگونه درخواست برای مشارکت در نمایشگاه های آتی باید مجدداً درخواست به بخش پشتیبانی مشتری ارائه شود. بازاریابان ایرانیان زمین در عین حال حق رد صدور مجوز و مشارکت را در هر نوع فعالیتی برای خود محفوظ می داند که عرصه آن را برای تبلیغ محصولات، خدمات، یا فرصت تجاری بازاریابان ایرانیان زمین مناسب نمی داند. این تاییدیه برای مشارکت در بازار کالاهای مستعمل، فروش در منازل، بازارهای اجناس دست دوم یا بازار کشاورزان اعطا نمی شود که برای نشان دادن تصویر حرفه ای شرکت بازاریابان ایرانیان زمین آن گونه که این شرکت می خواهد مناسب نیستند.

۱۱-۵ تضاد منافع

۱-۱۱-۵  عدم دعوت به مشارکت

همکاران تجاری حق ندارند به طور مستقیم یا غیرمستقیم همکاران تجاری یا مشتریان دیگر را برای کسب و کار بازاریابی شبکه ای به کار گمارده و یا استخدام نمایند.

در پی لغو فعالیت شغلی همکار تجاری با BIZ© و توافقنامه همکار تجاری، به مدت شش ماه تقویمی پس از آن، به استثنای آن همکار تجاری که شخصا توسط همکار تجاری سابق پشتیبانی می شود، همکار تجاری سابق حق ندارد دیگر همکار تجاری یا مشتری بازاریابان ایرانیان زمین را برای کار بازاریابی شبکه دیگری به کار بگمارد.

۲-۱۱-۵  مشارکت همکار تجاری در سایر برنامه های فروش مستقیم

اگر همکار تجاری در سایر برنامه های فروش مستقیم غیر مرتبط با بازاریابان ایرانیان زمین مشارکت نماید، آن همکار تجاری موظف است اطمینان حاصل کند که کسب و کار وی بطور کامل مجزا از هر برنامه دیگر این شرکت است. به این منظور، باید موارد زیر رعایت شوند:

–  همکاران تجاری نباید فرصت شغلی، محصولات یا خدمات بازاریابان ایرانیان زمین را به مشتریان و همکاران تجاری آتی یا موجود و مرتبط با فرصت شغلی، محصولات یا خدمات شرکتهای دیگر غیر از بازاریابان ایرانیان زمین پیشنهاد کنند.

-همکاران تجاری حق ندارند فرصت شغلی، محصولات یا خدمات شرکتهای دیگر را در همایش، سمینار یا کنفرانس مربوط به شرکت بازاریابان ایرانیان زمین ارائه دهند، یا در فاصله دو ساعت و شعاع پنج کیلومتری از محل نمایشگاه بازاریابان ایرانیان زمین آنها را عرضه نمایند.

۳-۱۱-۵  گزارشهای فعالیت پایین دستی ( نسلی )

گزارش های فعالیت پایین دستیبرای دسترسی و مشاهده در وبسایت رسمی بازاریابان ایرانیان زمین در اختیار و دسترس همکار تجاری قرار می گیرند. دسترسی همکاری تجاری به گزارشهای فعالیت پایین دستیاز طریق استفاده از کلمه عبور حفاظت شده صورت می گیرد. تمام گزارشهای فعالیت پایین دستیو اطلاعات مندرج در آن محرمانه بوده و حاوی اطلاعات تحت تملک و اسرار فعالیت تجاری متعلق به شرکت بازاریابان ایرانیان زمین است.

گزارشهای فعالیت پایین دستیبا حداکثر میزان محرمانه بودن در اختیار همکاران تجاری قرار می گیرد و این امر را برای همکاران تجاری میسر می نماید تا به یگانه هدف مساعدت به همکاران تجاری در همکاری با شبکه های تجاری مرتبط در توسعه کسب و کار خود با شرکت بازاریابان ایرانیان زمین بپردازند. همکاران تجاری باید از گزارشهای فعالیت پایین دستیخود جهت مساعدت، ایجاد انگیزه و آموزش همکاران تجاری خود در این زنجیره استفاده کنند.

همکار تجاری و بازاریابان ایرانیان زمین می پذیرند، اما به منظور توافق بر سر محرمانه بودن و عدم افشا، که شرکت بازاریابان ایرانیان زمین می تواند اینگونه گزارشهای فعالیت پایین دستیرا برای همکار تجاری فراهم نکند. یک همکار تجاری نباید، از طرف خود، یا از طرف هر شخص، گروه مشارکت، انجمن، بنگاه یا سایر شخصیتهای حقوقی:

● مستقیم یا غیرمستقیم هرگونه اطلاعات مندرج را در گزارش فعالیت پایین دستیبرای شخص ثالث افشا کند؛

● بطور مستقیم یا غیرمستقیم کلمه عبور یا سایر کدهای دسترسی را به گزارش فعالیت پایین دستیخود فاش نماید؛

● از این اطلاعات برای رقابت با شرکت بازاریابان ایرانیان زمین یا هر منظور دیگری غیر از تبلیغ کسب و کار خود با بازاریابان ایرانیان زمین استفاده کند؛

● از همکار تجاری یا مشتری BIZ© که نام وی در این گزارش درج شده جهت استخدام یا دعوت به کار استفاده کند، یا به هر نحو تلاش کند تا به همکار تجاری یا مشتری ترجیحی BIZ© نفوذ نموده یا القا کند تا در رابطه تجاری خود با شرکت بازاریابان ایرانیان زمین تجدید نظر کنند؛

●یا از آن اطلاعات استفاده کند یا برای هر شخص، گروه، انجمن، بنگاه، یا هر شخصیت حقوقی دیگر اطلاعات موجود را در گزارش فعالیت پایین دستیافشا کند.

عندالمطالبه توسط شرکت، همکار تجاری فعلی یا قبلی باید نسخه های اصلی و تمامی کپی های مربوط گزارشهای فعالیت پایین دستیرا به شرکت بازاریابان ایرانیان زمین مسترد نماید.

۱۲-۵ هدف گیری سایر فروشندگان مستقیم

بازاریابان ایرانیان زمین بطور خاص و همزمان همکاران تجاری خود را بکار نمی گیرد، یا بطور آگاهانه نیروهای فروش مستقیم شرکتهای دیگر را بطور مشترک برای امر فروش محصولات بازاریابان ایرانیان زمین به کار نمی گیرد تا آن که به همکاران تجاری برای بازاریابان ایرانیان زمین تبدیل شوند، و نیز در عین حال شرکت بازاریابان ایرانیان زمین از همکاران تجاری خود نمی خواهد اعضای نیروی فروش مستقیم شرکتهای دیگر را برای این کار بکار گیرند یا از آنها جهت همکاری در این امر دعوت نمایند به نحوی که مفاد و شرایط این قرارداد با یک چنین شرکتی نقض شود. اگر همکاران تجاری در یک چنین فعالیتی مشارکت کنند، آنها باید ریسک درخواست شرکت دیگر را برای فروش مستقیم محصولات شرکت دیگر بپذیرند.

در صورتی که دادخواست، تقاضا برای داوری یا میانجیگری علیه همکار تجاری متهم صادر شود که در این فعالیت نامناسب به کارگماری نیروی فروش یا مشتریان نقش داشته است، بازاریابان ایرانیان زمین هیچ گونه هزینه قانونی یا مخارج دفاع از همکار تجاری مزبور را تقبل نخواهد نمود، و بازاریابان ایرانیان زمین جهت قضاوت، صدور رای یا حل و فصل دعوی هیچگونه تعهدی به تامین خسارت ندارند.

۱۳-۵ معرف مشترک

پشتیبانی مشترک اعم از واقعی یا صوری اکیدا ممنوع است. “پشتیبانی مشترک” به عنوان ثبت نام یا تلاش برای ثبت نام اشخاص حقیقی یا حقوقی تعریف می شود که قبلا به عنوان مشتری یا طی توافقنامه همکار تجاری با بازاریابان ایرانیان زمین سابقه همکاری داشته اند، یا آنهایی که طی شش ماه تقویمی قبلی در قالب نوعی پشتیبانی و تصدیگری متفاوت با شرکت توافق نموده اند.

 استفاده از نام همسر یا فامیل، نام تجاری، فعال حرفه ای از طرف، نامهای مستعار، شرکتها، گروهای مشارکتی، شماره های شناسایی صوری، مباشر یا هرگونه ترفندی با گریز از این دستورکار ممنوع است. همکاران تجاری نباید در تلاش برای جذب همکار تجاری دیگر یا طرفی که در آینده به بخشی از شبکه بازاریابی همکار تجاری اولیه تبدیل خواهد شد، سایر همکاران تجاری شرکت را تحقیر، هتک حرمت یا بی اعتبار کنند. این خط مشی تغییر تصدیگری یا پشتیبانی را بر طبق بخش ۵-۵ ممنوع نمی کند. در صورت کشف پشتیبانی (تصدیگری) مشترک، باید موضوع فورا به اطلاع شرکت برسد. بازاریابان ایرانیان زمین می تواند اقدام انضباطی را علیه همکار تجاری اعمال کند که موجب تغییر و تحول در شبکه ها و یا آن دسته از همکاران تجاری شده است که به عمل پشتیبانی مشترک تشویق شده اند یا در آن مشارکت نموده اند. بازاریابان ایرانیان زمین در عین حال حق دارد تمام یا بخشی از روند پایین دستیتخطی همکار تجاری را به شبکه اصلی و پایین دستیخود انتقال دهد، اگر شرکت انجام این کار به صلاح یا امکان پذیر بداند. اما، بازاریابان ایرانیان زمین هیچگونه تعهدی برای انتقال شبکه پایین دستیهمکار تجاری و پشتیبان مشترک ندارد، و انتقال نهایی شبکه صرفا در حوزه صلاحدید شرکت بازاریابان ایرانیان زمین قرار دارد. همکار تجاری حق طرح هرگونه ادعا و اقامه دعوی را را علیه بازاریابان ایرانیان زمین از خود سلب می کند که ناشی از یا در ارتباط با انتقال شبکه پایین دستی با تصدی مشترک همکار تجاری می باشد.

۱۴-۵ خطاها یا پرسشها

اگر همکار تجاری سوالی در این مورد داشته باشد یا معتقد باشد در ارتباط با پورسانتها، پاداشها، گزارشهای فعالیت پایین دستی، یا هزینه ها خطایی صورت گرفته است، همکار تجاری باید این مطلب را کتبا ظرف ۱۵روز از تاریخ خطای واقع شده یا موضوع مورد سوال به بازاریابان ایرانیان زمین اعلام کند. بازاریابان ایرانیان زمین هیچگونه مسئولیتی در برابر هرگونه خطا، کوتاهی یا مشکلات گزارش نشده به این شرکت ظرف مدت ۱۵ روز برعهده نمی گیرد.

۱۵-۵ تایید یاتصویب دولتی

طرح درآمد زایی شرکت بازاریابان ایرانیان زمین به طور رسمی از سوی کمیته نظارت بر بازاریابی شبکه ای وزارت صنعت ، معدن و تجارت مورد تأیید قرار گرفته و دارای مجوز فعالیت بازاریابی در سطح کشور می باشد.

۱۶-۵ تشخیص هویت

کلیه همکاران تجاری موظفند شماره شناسنامه، یا کد ملی خود را در تقاضانامه همکار تجاری قرارداد مربوط به آن در اختیار شرکت بازاریابان ایرانیان زمین قرار دهند. در زمان ثبت نام، شرکت یک شماره شناسایی منحصر به فرد با عنوان کد بازاریابی را در اختیار همکار تجاری قرار خواهد داد و همکار تجاری از طریق آن شناسایی می شود. این شماره در سفارشها، و رهگیری حق العملها و پاداشها مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

۱۷-۵ انواع مالیات

هر همکار تجاری موظف است مالیاتهای متعلقهرا بر اساس درآمد حاصل از فعالیت به عنوان همکاری تجاری مطابق یا قوانین مالیاتی کشورپرداخت کند.  مقدار این مالیات در دفتر کار بازاریاب، در هنگام واریز پورسانت ها به حساب بانکی مشخص خواهد شد.

۱۸-۵ جایگاه پیمانکار مستقل

همکاران تجاری پیمانکاران مستقل هستند. توافق میان بازاریابان ایرانیان زمین و همکاران تجاری، رابطه کارفرما/ کارمند، شرکتی، مشارکتی، یا شرکتی مختلط بین شرکت و همکار تجاری ایجاد نمی نماید. نباید با همکاران تجاری همانند یک کارمند برای عرضه خدمات شرکت یا برای اهداف پرداخت مالیات  کشوری برخورد شود. تمام همکاران تجاری موظفند مالیاتهای متعلقه ناشی از هرگونه پاداش و پورسانت دریافتی را به عنوان همکار تجاری شرکت بپردازند. همکار تجاری هیچگونه اختیار قانونی (صریح یا ضمنی) برای ملزم نمودن شرکت به انجام تعهداتش را ندارد. هر همکار تجاری موظف است اهداف، ساعات و شیوه های فروش خود را به نحوی تعیین نماید که مطابق با شرایط قرارداد همکاری تجاری، این سیاستها و خط مشی ها، و قوانین اجرایی باشد.

۱۹-۵  احتکار

همکاران تجاری هرگز نباید مقدار محصولات بیشتری را نسبت به آن میزان که قادر به استفاده یا فروش آنها به مشتری خرده فروشی در مدت زمان معقول هستند خریداری نموده و نباید بر همکار تجاری دیگری اعمال نفوذ کرده و یا در این جهت تلاش کنند تا مقدار محصول بیشتری را نسبت به آنچه بطور معقول برای استفاده یا فروش به مشتریان خرده لازم است، بخرند.

۲۰-۵ تفکیک کسب و کار بازاریابان ایرانیان زمین

 برخی اوقات همکاران تجاری BIZ© در امور شغلی شرکت بازاریابان ایرانیان زمین به صورت شراکتهای شوهر- همسر، مشارکتهای منظم، در قالب بنگاه ها، یا سایر شخصیتهای حقوقی تجاری فعالیت می کنند. در یک چنین مواردی، ممکنست ازدواج آنها به طلاق ختم شود، یا بنگاه، شراکت یا شرکت تجاری آنها ممکنست منحل گردد، بنابراین باید تمهیداتی برای اطمینان از این موضوع اندیشیده شود که هرگونه جدایی (تفکیک) یا تقسیم کسب و کار به نحوی صورت گیرد تا بر منافع و درآمد سایر بخشهای شرکت در سطوح بالا یا پایین تصدیگری اثری نامطلوب وارد نشود.

طی فرآیند طلاق یا انحلال شرکت، طرفها باید یکی از شیوه های عملیاتی زیر را اتخاذ نمایند:

● یکی از طرفها می تواند، با رضایت دیگری (دیگران)، پیرو مجوز کتبی وسیله چشم پوشی همسر، یا اجازه  سهامداران، شرکا یا هیئت مدیره شرکت به فعالیت در شرکت بازاریابان ایرانیان زمین ادامه دهد تا بازاریابان ایرانیان زمین مستقیما و منحصرا با زوج دیگر یا سهامدار، شریک یا عضو امین دیگر این شرکت که از این حق چشم پوشی نکرده، به همکاری بپردازد.

● طرفها حق دارند بطور مشترک و بر مبنای “کسب و کار در حد معمول” به همکاری شغلی با بازاریابان ایرانیان زمین ادامه دهند که در این صورت کل پاداش توسط بازاریابان ایرانیان زمین بر طبق وضعیت کنونی و موجود پیش از ثبت طلاق یا صورتجلسه انحلال پرداخت خواهد شد. این یک روال پیشفرض است اگر طرفها در مورد چارچوب ارائه شده در فوق به توافق نرسند، تحت هیچ شرایطی، شبکه پایین دستی زوجهای مطلقه یا شرکت تجاری منحل شده تقسیم نخواهد شد. در صورتی که طرفهای طلاق یا فرآیند انحلال نتوانند اختلاف خود را پیرامون اعطای مبالغ حق العمل و مالکیت شغلی در زمان معمولی حل و فصل کنند که توسط شرکت تعیین می گردد، توافقنامه همکاری تجاری به طور یک طرفه از جانب شرکت لغو خواهد شد.

 اگر همسر سابق کاملا از تمام حقوق اصلی متعلقه چشم پوشی کند، شرکت بازاریابان ایرانیان زمین در پی طلاق، از این پس برای انجام ثبت نام در شرکت تحت تصدی هر فرد پشتیبان که خود وی انتخاب کند بدون نیاز به سپری نمودن دوره شش ماهه تقویمی، طرف مورد نظر آزاد خواهد بود. در صورت موارد انحلال شرکتهای تجاری، شریک، سهامدار، عضو سابق، یا هر وابسته شرکتی دیگر که دیگر در این شرکت منافع ندارد باید به مدت شش ماه تقویمی از تاریخ انحلال نهایی پیش از ثبت نام مجدد به عنوان همکار تجاری جدید منتظر بماند. در هر حال، همسر سابق یا وابسته تجاری شرکت (منحله) هیچگونه حقوقی نسبت به همکاران تجاری در شبکه سابق خود یا هر مشتری خرده پای قبلی نخواهند داشت. آنها باید باید کسب و کار جدید خود را همانند هر عضو جدید همکار تجاری از نو آغاز کنند.

۲۱-۵  معرفی ( اسپانسری)

هر کدام از همکاران تجاری فعال حق دارد به معرفی و ثبت نام دیگران در شرکت بازاریابان ایرانیان زمین بپردازد. هر فرد نهایتا حق دارد معرف (اسپانسر) خود را شخصا انتخاب نماید. اگر دو همکار تجاری مدعی شوند که معرف یک همکار تجاری جدید و واحد هستند، برای کنترل این موضوع، شرکت باید اولین فرم تقاضانامه طرف همکار تجاری را مد نظر قرار دهد.

۲۲-۵ جانشینی

در صورت فوت یا حجر یک همکار تجاری، فعالیت شغلی وی به وراث قانونی وی منتقل می شود. باید مستندات قانونی مناسبی در این مورد به شرکت ارائه شود تا شرکت اطمینان حاصل نماید که انتقال این امتیاز صحیح است. بر این اساس، همکار تجاری باید به منظور کسب کمک در تدوین وصیت نامه یا سایر اسناد مرتبط با وصایت با وکیل مشورت کند. هرگاه کسب و کار شرکت بازاریابان ایرانیان زمین از طریق وصیت نامه یا سایر اسناد مربوط به وصایت انتقال یابد، طرف ذینفع حق دارد کلیه پاداشها و پورسانتهای همکار تجاری مرحوم (یا محجور) را در شبکه بازاریابی دریافت کند، مشروط بر آن که دارای شرایط زیر باشد. جانشین هاباید:

●  به توافقنامه همکار تجاری عمل کنند؛

● مطابق با شرایط و مفاد قرارداد عمل نمایند؛

۱-۲۲-۵  انتقال به هنگام فوت همکار تجاری

برای انجام انتقال یک فعالیت شغلی بازاریابان ایرانیان زمین، وصی ماترک مرحوم (مرحومه) باید اسناد زیر را در اختیار BIZ© قرار دهد: ۱) اصل گواهی فوت؛ ۲) نسخه مصدق وصیتنامه یا هر سند دیگری که حقوق وصی نسبت به کسب و کار متوفی در بازاریابان ایرانیان زمین در آن ذکر شده باشد؛ ۳) نامه گواهی وصایت یا نامه قیمومیت و انتصاب وصی ۴) دستورات مکتوب از وصی مجاز و قانونی به شرکت BIZ© که مشخص می نماید شرکت و درآمد حاصله از آن باید به چه کسی (کسانی) منتقل شود ، ۵) گواهی انحصار وراثت

۲-۲۲-۵ انتقال در صورت حجر همکار تجاری

به منظور اجرایی کردن انتقال امتیاز کسب و کار در شرکت بازاریابان ایرانیان زمین به دلیل حجر (ناتوانی)، جانشین (قیم) باید اسناد زیر را برای شرکت بازاریابان ایرانیان زمین تهیه کند: ۱) نسخه مصدق (دفترخانه رسمی) انتصاب امین (قیم)؛ ۲) نسخه گواهی شده سند قیمومیت یا سند دیگری که حق امین را نسبت به قیمومیت امتیاز شغلی در شرکت بازاریابان ایرانیان زمین تعیین و تایید کند؛ ۳) توافقنامه تکمیل شده همکار تجاری که توسط امین (قیم) اجرا می شود.

۲۳-۵  دسترسی به دفتر کار سایبری ( سایبر آفیس )

بازاریابان ایرانیان زمین دفاتر کار سایبری خود را در اختیار همکاران تجاری اش قرار می دهد. دفاتر کار سایبری، اطلاعات محرمانه و اختصاصی را در دسترس همکاران تجاری قرار می دهد که می توان از آنها صرفاً و منحصرًا برای ارتقا و توسعه کسب و کار همکار تجاری در شرکت بازاریابان ایرانیان زمین و افزایش فروش محصولات BIZ© استفاده نمود. اما، دفتر کار سایبری یک امتیاز است نه حق. بازاریابان ایرانیان زمین این حق را برای خود محفوظ می دارد تا از دسترسی همکار تجاری به دفتر کار سایبری صرفا بنا به صلاحدید خود خودداری نماید.

بخش ۶ : مسئولیت های همکاران تجاری مستقل

۱-۶ تغییر نشانی، شماره تلفن، و نشانیهای ایمیل

به منظور اطمینان از تحویل به موقع محصولات، ابزار کاری، پرداخت پورسانت ها، این موضوع از اهمیت بسزایی برخوردار است که پایگاه داده های بازاریابان ایرانیان زمین به روز و بهنگام باشد. برای حمل و نقل، نشانی خیابانها ضروری است زیرا پیکها نمی توانند محموله ها را به صندوق پستی اداره تحویل دهند. همکاران تجاری که در نظر دارند نشانی ایمیل خود را تغییر داده یا جابجا کنند باید نشانی و شماره های تلفن جدید را به بخش معرفی مشتری ارسال کنند، یا اطلاعات تماس خود از طریق دفتر کار سایبری (سایبر آفیس) اصلاح نمایند. به منظور تضمین تحویل صحیح، باید ظرف دو هفته قبل کلیه تغییرات برای شرکت بازاریابان ایرانیان زمین ارسال شود.

۲-۶ تعهدات توسعه مداوم

۱-۲-۶  آموزش پیوسته

همکار تجاری که یک همکار تجاری دیگر را به شرکت بازاریابان ایرانیان زمین معرفی می نماید باید با حسن نیت به مساعدت و عمل آموزش وی بپردازد تا تضمین شود عملکرد خود را در شرکت بازاریابان ایرانیان زمین به نحو صحیح انجام می دهد. همکاران تجاری باید اطمینان حاصل کنند که دیگر همکاران تجاری که در شبکه فروش پایین دستی آنها قرار دارند بطور صحیح آموزش می بینند.

می توان نمونه هایی از اینگونه تماس و اطلاع رسانی را نام برد، که البته به این موارد محدود نمی گردد، از جمله گزارشهای اخبار منتشره برای گروه، ارتباط کتبی (مکاتبه)، جلسات شخصی، تماس تلفنی، پست صوتی، پست الکترونیک، و همراهی و مشارکت همکاران تجاری شرکت پایین دستی در جلسات بازاریابان ایرانیان زمین، جلسات آموزشی، و سایر فعالیتها. همکاران تجاری بالادستی نیز موظفند به همکاران تجاری جدید انگیزه داده و دانش محصولات بازاریابان ایرانیان زمین، شیوه های کارآمد فروش، طرح سوددهی و پاداش بازاریابان ایرانیان زمین را مطابق با سیاستها و خط مشی های شرکت به آنها آموزش دهند. اما برقراری ارتباط با و آموزش همکاران تجاری پایین دستی نباید برخلاف بخش ۲-۵ باشد (درباره ارائه کمک و مساعدت به همکاران تجاری در فروش محصول و اقلام تبلیغاتی).

همکاران تجاری باید بر سایر همکاران تجاری در شبکه فروش پایین دستی خود نظارت کنند و آنها را در عرضه ناصحیح محصول، یا ادعاهای نادرست کسب و کار، یا پرداختن به هرگونه رویه غیرقانونی یا نامناسب منع کنند.

۲-۲-۶  مسئولیت های فزاینده آموزشی

همزمان با پیشرفت همکار تجاری در سطوح گوناگون رهبری، آنها در زمینه شیوه های فروش، دانش محصولات، و درک برنامه بازاریابان ایرانیان زمین تجریبات بیشتری کسب خواهند نمود و از آنها خواسته می شود تا در داخل شبکه فروش شان، این دانش را با همکاران تجاری کم تجربه تر تسهیم و تقسیم نمایند.

۳-۲-۶  مسئولیت های جاری فروش

بدون توجه به سطح موفقیت آنها، همکاران تجاری باید شخصا در میان نسلی از مشتریان جدید و از طریق ارائه خدمات به مشتریان موجود به ارتقای فروش بپردازند.

۳-۶ عدم انتقاد

بازاریابان ایرانیان زمین تمایل دارد بهترین محصولات، طرح پاداش، و خدمات را در این صنعت برای همکاران تجاری مستقل خود فراهم کند. بر این اساس، ما انتقادات و پیشنهادهای سازنده شما را ارزیابی می نماییم. تمام اینگونه پیشنهادها باید به صورت کتبی به بخش معرفی مشتریان BIZ© تسلیم شوند. به خاطر بسپارید که، برای ارائه بهترین خدمات به شما، ما باید از شما باخبر باشیم! با آن که بازاریابان ایرانیان زمین از پیشنهادها و نظرات سازنده منفی وارده و مطرح شده در این زمینه توسط همکاران تجاری راجع به شرکت، محصولات آن، یا برنامه پاداش استقبال می کند، هدف آن برهم زدن یا از بین بردن اشتیاق سایر همکاران تجاری BIZ© نیست. به همین دلیل، برای آن که الگوی مناسبی برای گروه پایین دست خود ارائه کند، همکاران تجاری نباید به عیب جویی، تحقیر یا طرح اظهارات منفی راجع به BIZ©، سایر همکاران تجاری بازاریابان ایرانیان زمین، محصولات BIZ©، طرح سوددهی و پاداش، یا مدیران، مسئولان، یا کارکنان بازاریابان ایرانیان زمین بپردازند.

۴-۶ ارائه مستندات به متقاضیان

 همکاران تجاری باید جدیدترین نسخه سیاستها و خط مشی ها و برنامه پاداش را در اختیار افرادی قرار دهند که قرار است جزء همکاران تجاری شرکت بشوند پیش از آن که متقاضی توافقنامه همکاری تجاری را امضا کند. می توان نسخه های اضافی سیاستها و خط مشی ها را از طریق وبسایت بازاریابان ایرانیان زمین دانلود نماید.

۵-۶  گزارش تخلفات از سیاست شرکت

همکاران تجاری که شاهد موارد نقض سیاست شرکت از سوی همکار تجاری دیگر هستند باید گزارشی کتبی را درباره مورد تخلف مستقیما به قسمت انطباق عملکرد بازاریابان ایرانیان زمین ارائه دهند. جزئیات وقایع همچون تاریخ، تعداد وقوع، اشخاص دخیل، و هرگونه مستندات معرف از آن باید در این گزارش گنجانده شود.

بخش ۷ : الزامات فروش

۱-۷ فروش محصولات

طرح سوددهیBIZ© بر اساس فروش محصولات و خدمات بازاریابان ایرانیان زمین به مصرف کنندگان نهایی است. همکاران تجاری باید حجم فروش شخصی و فروش شبکه پایین دستی را رعایت کنند تا واجد شرایط دریافت پاداشها، پورسانتها و ترفیع به سطوح بالاتر پیشرفت شوند.

“حجم خرده فروشی” عبارتست از مقادیر سفارشات توسط همکار تجاری از طریق دفتر کار سایبری، و فروش های انجام گرفته توسط او به مشتریان خرده و ترجیحی اش. “حجم فروش گروهی” شامل حجم کل فروش کلیه همکاران تجاری در شبکه بازاریابی خودشان است، و نیز حجم خرید شخصی همکار تجاری را نیز دربر می گیرد.

قیمتی که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور می گردد آن قیمت نهایی بوده و معتبر است

۲-۷ عدم وجود قلمروی انحصاری

هیچگونه قلمروی انحصاری برای هیچ فردی تعیین نشده است. و هیچ کس حق ندارد در منطقه جغرافیای خاصی برای خود حق انحصار برای فروش طلب کند و از فعالیت سایر بازاریابان در آن محدوده ممانعت کرده و در فعالیت آن ها خدشه ایجاد کند.

بخش ۸ : پاداشها و پورسانت ها

۱-۸ شرایط دریافت پاداش و پورسانت

همکار تجاری باید مطابق با شرایط طرح سوددهی BIZ©فعالیت خود را به صورت ماهانه احراز کند و مطابق با توافقنامه عمل کند تا حایز شرایط دریافت پاداشها و پورسانتها بشود. تا هنگامی که همکار تجاری مطابق با شرایط قرارداد عمل می کند، بازاریابان ایرانیان زمین مبالغ پورسانت را که بر طبق طرح سوددهی و پاداش به این همکار تعلق گرفته به وی پرداخت خواهد نمود.

۲-۸ پرداخت پورسانت

پرداخت پورسانت از طریق دفتر کار سایبری (سایبر آفیس) صورت می گیرد. همکار تجاری باید حساب بانکی یا بیز کارت پاسارگاد داشته باشد تا بتواند مبالغ پرداختی را دریافت نماید. کل پرداخت در وجه و نام عضو دارنده کد شناسایی همکار تجاری پرداخت می شود و به حساب بانکی مشخص شده در دفتر کار سایبری واریز می شود.

۱

۱-۲-۸  محاسبه و نحوه پرداخت

۱-۱-۲-۸ زمان ارسال پورسانت های حاصل از فروش به دفتر کار سایبری

کلیه پورسانت های مربوط به هر ماه کاری جهت افراد واجد شرایط در ۷ روز اول کاری ماه آینده محاسبه و در دفتر کاری قابل رویت خواهد بودو پس از ان طی ۳ روز کاری، شرکت اقدام به واریز پورسانت ها به حساب بیز کارت بازاریابان پس از کسر کسورات قانونی خواهد نمود.

۲-۱-۲-۸  نحوه پراداخت پورسانت ها

کلیه پورسانت هایی پس از درخواست همکار تجاری که از طریق دفتر کار سایبری به شرکت BIZ© می رسد، پس از کسر مالیات تکلیفی، بعد از گذشت حداقل یکماه به حساب همکار تجاری واریز خواهد شد.

۳-۱-۲-۸ تبصره های پرداخت

در فرایند پرداخت پورسانت ها موارد زیر حائز اهمیت و قابل اجرا هستند:

  • حدأقل مبلغ قابل واریز به حساب بانکی شخص در هر تراکنش، ۲۰٫۰۰۰ تومان یک تومان می باشد.
  • در صورتیکه پس از گذشت ۲۰ روز پورسانت ها به حساب همکار تجاری واریز نگردید، همکار تجاری موظف می باشد ظرف مدت سه روز مراتب را به دفتر شرکت BIZ©اطلاع دهد. در غیر این صورت شرکت هیچ مسئولیتی در قبال این تأخیر نخواهد داشت.
  • در صورتی که مبلغ واریز شده به حساب بانکی، به هر دلیل بیشتر از استحقاق همکار تجاری باشد، و همکار تجاری مراتب را ظرف مدت ۲ روز به اطلاع دفتر BIZ© نرساند، شرکت می تواند در هر زمان ضمن برگشت پول، طبق دستورالعمل های انضباطی با فرد خاطی برخورد کند. بدیهی است که تکرار این عمل باعث حذف و لغو یکطرفه قرارداد همکاری با شرکت خواهد بود.

۲-۲-۸  اصلاحات محصولات مرجوعی

همکاران تجاری بر اساس فروش واقعی محصولات به مصرف کنندگان نهایی پاداشها و پورسانتها را دریافت می کنند.

هرگاه محصولی جهت بازپس گیری وجه آن به بازاریابان ایرانیان زمین مرجوع شود یا توسط شرکت بازخرید گردد، هر یک از شرایط و حالات زیر ممکنست بنا به صلاحدید شرکت در مورد آنها واقع شود: ۱) پاداشها و پورسانتها قابل انتساب به محصول مرجوعی یا بازخرید شده در ماهی که استرداد وجه صورت گرفته کاهش خواهد یافت و از این به بعد هر دوره پرداخت تا زمانی که مبلغ پورسانت تامین شود از طرف همکاران تجاری بالادستی ادامه خواهد داشت که بر اساس فروش محصولات مسترد شده پاداش و پورسانت دریافت نموده اند ۲) همکاران تجاری بالادستی که بر اساس فروش محصولات مرجوعی پورسانت دریافت نموده اند در نقاط مربوط طی ماه آتی از سهم حجم پورسانت فروش نسلی آنها کسر خواهد شد و این کسر مبلغ طی ماه های آتی تا زمانی ادامه می یابد که مبلغ مورد نظر بطور کامل تامین گردد.

۳-۲-۸  کسورات مالیاتی تعیین شده توسط قانون

شرکت بازاریابان ایرانیان زمین هرگونه کسورات قانونی تعیین شده را طبق مقررات مصوب کسر خواهد نمود و این مبالغ به حساب های قانونی واریز خواهد شد.

۳-۸ گزارشها

کلیه اطلاعاتی که توسط بازاریابان ایرانیان زمین به صورت گزارشهای آنلاین یا تلفنی از فعالیت پایین دستی ارائه می شود، از جمله حجم فروشهای شخصی و گروهی (یا هر بخش از آنها)، و فعالیت معرفی پایین دستی دقیق و معتبر تلقی می شود. با این وجود، به دلیل عوامل مختلف از جمله (که البته به این موارد محدود نمی شود)، امکان ذاتی خطای انسانی یا مکانیکی، دقت، کامل بودن، و به موقع انجام گرفتن سفارشها، رد کارت بانکی، محصولات مرجوعی، این اطلاعات به وسیله بازاریابان ایرانیان زمین یا هر فردی که این اطلاعات را تولید یا ارسال نموده تضمین و تایید نمی شود.

کل اطلاعات مربوط به حجم فروشهای شخصی و گروهی بدون هرگونه ضمانت، صریح یا ضمنی، به همان نوع یا شیوه ای که هستند ارائه می شوند. به ویژه، بدون هرگونه محدودیت، هیچگونه تضمینی برای قابلیت معامله، تناسب با کاربردی خاص یا عدم نقض شرایط آنها وجود ندارد.

با توجه به کاملترین اختیارات مجاز خود بر اساس قانون اجرایی، بازاریابان ایرانیان زمین و یا اشخاص دیگری که این اطلاعات را تولید یا ارسال می کنند در هیچ شرایطی نسبت به همکاران تجاری مستقل یا هر شخص دیگر به ازای هرگونه خسارات مستقیم، غیرمستقیم، متعاقب، اتفاقی، خاص یا تنبیهی ناشی از یا در ارتباط با دسترسی به اطلاعات راجع به مقادیر فروش شخصی و یا گروهی  مسئولیتی نخواهند داشت (از جمله اما بدون محدودیت در قبال سودها، پاداشها، یا پورسانتهای از دست رفته، از دست دادن فرصت، و صدماتی که ممکنست در اثر عدم دقت، ناقص بودن، عدم تناسب، تاخیر، یا محرومیت از کاربرد این اطلاعات به وجود آید)، حتی اگر به بازاریابان ایرانیان زمین یا اشخاص دیگر که این اطلاعات را تولید یا ارسال کرده اند  احتمال وقوع اینگونه خسارات و آسیبها از قبل گوشزد شده باشد. با حداکثر اختیارات مجاز و مقرر توسط قانون، بازاریابان ایرانیان زمین یا اشخاص دیگر که این اطلاعات را تولید یا ارسال کرده اند هیچگونه مسئولیت یا تعهدی نسبت به شما یا هر شخص دیگر در قبال خطای کوچک، قرارداد، غفلت، تعهد قطعی، تعهد نسبت به محصولات یا هر اظهار نظر دیگر در ارتباط با هر موضوع از این قرارداد یا مفاد یا شرایط مربوط به آن نخواهند داشت.

مسئولیت دسترسی به و استفاده از خدمات گزارشی آنلاین و تلفنی بازاریابان ایرانیان زمین و تکیه شما به یک چنین اطلاعاتی بر عهده خود شما است. تمام این گونه اطلاعات “همانگونه که هست” در اختیار شما قرار می گیرد. اگر شما نسبت به دقت یا کیفیت اطلاعات ناخشنود هستید، تنها راه انحصاری و چاره برای شما پایان دادن به استفاده و دسترسی به خدمات گزارشی آنلاین و تلفنی بازاریابان ایرانیان زمین و عدم وابستگی شما به اینگونه اطلاعات می باشد.

بخش ۹ : تعهدات محصولات و اقلام مرجوعی و بازخرید موجودی

۱-۹ محصولات خرده فروشی و عمده فروشی

۱-۱-۹  حق انصراف از خرید برای مصرف کننده نهایی

چنانچه مصرف کننده نهایی پس از خرید، تصمیم به استرداد محصولاتی که در سبد محصولات شرکت وجود دارد ( به غیر از گروه محصولات آرایشی و بهداشتی و گروه مواد غذایی ) گرفت، می تواند تا ۷ روز پس از خرید، محصولات خریداری شده را به بازاریاب مسترد نموده و مبلغ پرداختی بابت محصول را از بازاریاب باز پس گیرد. بدیهی است محصول بازپس آورده شده بایستی قابل فروش مجدد بوده و هزینه های ارسال به عهده مشتری خواهد بود.

همکاران تجاری باید شفاها این خط مشی دوره استرداد را در مورد خرید به مشتری اطلاع دهند و اطمینان حاصل کنند که تاریخ خرید بر روی فرم سفارش قید شده باشد. محصولات مرجوعی بر اساس این خط مشی باید در شرایط استفاده نشده یا قابل فروش بودن، مرجوع شوند.

۲-۱-۹  محصولات معیوب یا شکسته

بازاریابان ایرانیان زمین هرگونه محصولی را که به هنگام تحویل به مشتری معیوب، آسیب دیده یا شکسته شده باشد، تعویض خواهند نمود. مشتریان از شروع تاریخ تحویل به پیک به مدت هفت روز وقت دارند با بازاریابان ایرانیان زمین تماس گرفته تا این تعویض صورت گیرد.

هنگامی که همکار تجاری سفارشی را از یک مشتری دریافت می کند که خواستار تعویض محصول بر اساس این خط مشی تجاری است، همکار تجاری باید فورا محصول را مبادله نماید. اگر خرید به صورت آنلاین از طریق وبسایت مورد استفاده همکار تجاری انجام شده باشد، مشتری می تواند از بخش معرفی مشتری بازاریابان ایرانیان زمین بخواهد تا برای مبادله محصول اقدام کنند (رجوع شود به آیین نامه های ارجاع/ تعویض).

محصولات مرجوعی بر اساس این خط مشی تجاری، صرفا و دقیقا با محصول از همان نوع تعویض خواهند شد و فقط مشتری هزینه پیک را پرداخت خواهد نمود.

۳-۱-۹  سفارش اشتباه

بازاریابان ایرانیان زمین محصولی که تحویل آن با سفارش خرید داده شده مغایرت داشته باشد را تعویض خواهد نمود. مشتریان از آغاز تاریخ تحویل تایید شده پیک هفت روز فرصت دارند تا با بازاریابان ایرانیان زمین تماس گرفته و برای این تعویض اقدام کنند.

 زمانی که همکار تجاری سفارشی را از یک مشتری دریافت می دارد که خواستار تعویض محصول بر اساس این بخش از کار است، همکار تجاری باید فورا محصول را تعویض کند. اگر خرید از طریق آنلاین در وبسایت مورد استفاده همکار تجاری انجام شده باشد، مشتری می تواند از بخش معرفی مشتری بازاریابان ایرانیان زمین بخواهد تا برای تعویض محصول اقدام کنند (رجوع شود به آیین نامه های ارجاع/ تعویض).

محصولات مرجوعی در این بخش از خط مشی تجاری، صرفاً و دقیقاً با محصولی از همان نوع تعویض خواهند شد و فقط مشتری هزینه های پیک را پرداخت خواهد نمود.

۴-۱-۹  محموله های رد شده

اگر مشتری از حمل و نقل محموله سفارشی خود خودداری نماید و جهت کسب تکلیف در مورد آن با بخش معرفی مشتری هم تماس نگیرد، ۲۵% هزینه انبارداری مجدد به بهای تمام شده آن اضافه خواهد شد. بازاریابان ایرانیان زمین بابت هزینه های حمل و نقل اینگونه محموله ها هیچ مبلغی بازپرداخت یا واریز نخواهد کرد.

۵-۱-۹  مرجوعی موجودی انبار و ابزار فروش به هنگام لغو

به هنگام لغو- خودکار توافقنامه همکار تجاری، همکاران تجاری حق دارند هر یک از محصولات و ابزار فروش را جهت استرداد در موجودی انبار خود نگهدارند.

همکاران تجاری فقط می توانند محصولات و ابزار فروشی را مسترد کنند که خود شخصا از بازاریابان ایرانیان زمین خریداری نموده اند (خریدها از سایر همکاران تجاری یا اشخاص ثالث قابل استرداد نیست) و نیز آن دسته از اقلام مزبور که در شرایط قابل فروش مجدد قرار دارند  و آن مواردی که ظرف مدت یکسال قبل از تاریخ لغو قرارداد خریداری شده باشند.

در زمان دریافت محصولات قابل فروش مجدد و ابزار فروش، به حساب همکار تجاری معادل ۹۰% بهای خالص تمام شده قیمت (های) اولیه خرید واریز خواهد گردید. هزینه های حمل و نقل بر عهده همکار تجاری خواهد بود هرگاه محصولات یا ابزار فروش خریداری شده قابل استرداد نباشند. اگر خریدها از طریق کارت اعتباری صورت گرفته باشد، مبلغ بازپرداخت در وجه همان حساب واریز خواهد شد.

اگر بر اساس محصولی  به همکار تجاری پورسانت پرداخت شود که خریداری نموده است، و این محصول (محصولات) نهایتا جهت بازپرداخت مسترد شوند، مبلغ پورسانت پرداختی بر مبنای خرید آن محصول از مبلغ بازپرداخت کسر خواهد شد.

همکاران تجاری که به دلیل تخلف از این سیاستها و خط مشی ها قراردادشان فسخ شده است، بر اساس این خط مشی تجاری واجد شرایط بازپرداخت نیستند.

۶-۱-۹  محصولات قابل فروش مجدد و ابزار فروش در صورتی به عنوان اقلام قابل فروش مجدد محسوب        می شوند که هر یک از عناصر زیر در آنها رعایت شده باشد :

۱) آنها بازنشده و مصرف نشده باشند؛ ۲) بسته بندی و برچسب آنها دست نخورده و آسیب ندیده باشد؛ ۳) در شرایطی قرار داشته باشند که به لحاظ بازرگانی دارای عملکرد قابل قبولی در امر تجارت و فروش به عنوان کالایی با قیمت تمام و کمال می باشد؛ ۴) ظرف مدت ۳۰ روز از تاریخ خرید به بازاریابان ایرانیان زمین مسترد شده باشند. هر کالایی که در زمان فروش به وضوح  به عنوان اقلام غیرقابل استرداد، ناپیوسته، و یا فصلی شناخته شود، قابل فروش مجدد محسوب نخواهد شد.

۲-۹   آیین نامه های کلیه اقلام مرجوعی

آیین نامه های زیر جهت استرداد، بازخرید یا معاوضه برای کلیه اقلام مرجوعی به کار می روند:

● وجه پرداختی بابت تمام کالایی که مشتری مستقیما آن را از بازاریابان ایرانیان زمین خریداری کرده است باید توسط همکار تجاری به مشتری پرداخت شود.

● کلیه محصولاتی که قرار است مرجوع شوند باید دارای شماره مجوز مرجوعی باشند که باید بطور خوانا بر روی کارتون بسته مرجوعی درج شده باشد.

اقلام مرجوعی همراه با موارد زیر است:

● فرم مرجوعی تکمیل و امضا شده توسط مشتری؛

● نسخه اصلی قبض تاریخدار فروش خرده

● بخش استفاده نشده محصول درون محفظه اصلی آن.

● کارتن های سالم حمل و نقل و اقلام بسته بندی باید در بسته بندی محصولی استفاده شوند که برای تعویض مرجوع می شوند، و بهترین و اقتصادی ترین وسیله برای حمل و نقل آنها پیشنهاد شود. کلیه اقلام مرجوعی باید با پیش پرداخت حمل و نقل بازاریابان ایرانیان زمین به آن منتقل شوند. بازاریابان ایرانیان زمین حمل و نقل بسته بندیهای گروهی را نمی پذیرد. ریسک زیان و تلف شدن حمل و نقل برای محصول مرجوعی برعهده همکار تجاری یا مشتری خواهد بود. اگر محصول مرجوعی توسط مرکز توزیع شرکت دریافت نشده باشد، مسئولیت پیگیری و ردیابی محموله برعهده همکار تجاری یا مشتری است.

● اگر همکار تجاری کالایی را به بازاریابان ایرانیان زمین بازمی گرداند که بازاریابان ایرانیان زمین قبلا توسط مشتری خردفروش و شخصی به وی مسترد کرده بود، این محصول باید ظرف ۷ روز از تاریخی که در ان مشتری خرده فروش کالا را به همکار تجاری ارجاع کرده است، توسط شرکت بازاریابان ایرانیان زمین دریافت شود، و باید این کالا همرا ه با رسید فروش باشد که همکار تجاری در زمان فروش یه مشتری داده است.

در صورتی که شرایط این مقررات رعایت نشود، هیچگونه استرداد (بازپرداخت) یا تعویض محصول انجام نخواهد گرفت.

بخش ۱۰- حل اختلاف و رویه های انضباطی

۱-۱۰  تنبیه های انضباطی

تخلف از قرارداد، این سیاستها و خط مشی ها، تخطی از وظایف مندرج در دستورالعمل، که البته به این موارد محدود نمی شود، از جمله وظیفه وفاداری، هرگونه رویه تجاری غیرقانونی، شیادی، فریبکارانه یا غیراخلاقی، یا هر نوع اقدام یا کوتاهی توسط همکار تجاری، صرفا بنا به صلاحدید شرکت، که ممکنست به اعتبار اجتماعی یا حسن سابقه آن آسیب وارد سازد (لزومی ندارد یک چنین اقدام  یا قصور صدمه باری به کسب و کار همکار تجاری بازاریابان ایرانیان زمین مربوط باشد)، که می تواند بنا به نظر شرکت در قالب یک یا چند مورد از اقدامات تادیبی (اصلاحی) زیر صورت گیرد:

● صدور اخطار یا توبیخ کتبی

● ملزم نمودن همکار تجاری به اتخاذ اقدامات اصلاحی فوری

● بازاریابان ایرانیان زمین می تواند قسمتی یا تمام مبالغ پاداش و پورسانتهای همکار تجاری را طی دوره ای که بازاریابان ایرانیان زمین به بررسی رویه مظنون به تخلف از توافقنامه می پردازد از همکار تجاری معلق کند. اگر کسب و کار همکار تجاری به دلایل انضباطی لغو شود، همکار تجاری حق نخواهد داشت هیچ ادعایی نسبت به دریافت مبالغ پورسانت معلق شده را طی دوره بازرسی داشته باشد و تصمیم در این مورد به صلاحدید هیئت مدیره انجام می گیرد؛

● تعلیق توافقنامه فردی همکار تجاری برای یک یا چند دوره پرداخت؛

● فسخ غیرداوطلبانه توافقنامه همکاری تجاری فرد خطاکار؛

● تعلیق و/ یا قطع وبسایت بازاریابان ایرانیان زمین برای همکار تجاری خطاکار یا دسترسی به وبسایت؛

● هرگونه اقدام دیگری که صریحا در مفاد این توافقنامه مجاز شمرده شده یا بازاریابان ایرانیان زمین انجام آن را عملی می داند و به حد کفایت برای جبران خسارات جزئی یا انحصاری وارده در اثر تخلف از خط مشی یا نقض قرارداد توسط همکار تجاری مناسب به نظر می رسد؛

● در شرایطی که بازاریابان ایرانیان زمین آن را مقتضی بداند، شرکت می تواند صورتجلسه قانونی را برای تسویه حساب مالی و/ یا معادل آن تنظیم کند.

۲-۱۰ گلایه ها و شکایات

هرگاه یک همکار تجاری درباره عملکرد یا اقدامی در ارتباط با امور تجاری مرتبط با بازاریابان ایرانیان زمین، نسبت به دیگر همکار تجاری خود گلایه یا شکایتی داشته باشد، همکار تجاری شاکی باید نخست این مشکل را به مسئول معرف (اسپانسر) خود گزارش نماید که او باید این موضوع را بررسی کند و به کمک اسپانسر بالادستی طرف دیگر به حل این مشکل بپردازد. اگر موضوع مزبور شامل تفسیر یا تخلف از سیاست شرکت باشد، این مورد باید به صورت کتبی به بخش معرفی مشتری در شرکت گزارش شود. بخش معرفی مشتری شواهد و مدارک را بررسی نموده و برای حل آن تلاش خواهد کرد.

۳-۱۰ میانجیگری

پیش از تشکیل هیئت میانجیگری (حل اختلاف)، طرفین باید حسن نیت داشته باشند و برای حل اختلاف ناشی از یا در ارتباط با توافقنامه از طریق میانجیگری نامقید بکوشند. فردی که مورد توافق متقابل طرفین است باید به عنوان میانجی (داور) منصوب شود. هزینه ها و مخارج فرد میانجی و نیز هزینه های برگزاری و اجرای داوری باید بطور برابر بین طرفها تقسیم شود. هر طرف باید سهم خود از هزینه ها و مخارج مشترک پیش بینی شده دست کم ظرف ۱۰ روز پیش از مراسم میانجیگری حل اختلاف بپردازد. هر یک از طرفین موظف است هزینه ها و کارمزد وکلا و هزینه های فردی مربوط  به اجرای و انجام داوری و حل اختلاف را بپردازد. مراسم داوری و حل اختلاف در شرکت بازاریابان ایرانیان زمین برگزار خواهد شد، و نباید بیش از دو روز کاری به طول بیانجامد.

۴-۱۰ حل اختلاف

اگر میانجیگری با موفقیت انجام نشود، هرگونه تضاد یا ادعا ناشی از یا در ارتباط با این توافقنامه، یا نقض آن، باید از طریق حل اختلاف توسط انجمن حل اختلاف (در کشور شما) حل و فصل شود، و قضاوت درباره رای صادره از سوی داور قابل طرح در هر محکمه ذیصلاح با اختیار قانونی است.

همه طرفها حق خواهند داشت پیرو قوانین آیین نامه دادرسی مدنی، از حقوق مکشوفه و بارز خود استفاده کنند، و قوانین مربوط به شواهد (قانونی) در این مورد اعمال خواهد شد. شخص داور می تواند وکیل دعاوی باشد که در زمینه معاملات تجاری قانونی تخصص خواهد داشت ضمن آن که ارجح آن است که از وکیلی خبره در زمینه صنعت فروش مستقیم استفاده گردد، که توسط هیئتی با عنوان هیئت حل اختلاف برای این منظور انتخاب می شود.

هر یک از طرفهای حل اختلاف مسئول است هزینه ها و مخارج خود را در ارتباط با حل اختلاف، ازجمله هزینه های قانونی و تشکیل پرونده بپردازد. رای داور حل اختلاف برای طرفین قطعی و لازم الاجرا خواهد بود، و در صورت لزوم می توان این رای را جهت قضاوت به دادگاه ذیصلاح با اختیار قانونی ارجاع داد. این توافق بر سر حل اختلاف تا زمان فسخ یا انقضای قرارداد به قوت خود باقی خواهد بود. با وجود لغو، هیچ یک از موارد موجود در این سیاستها و خط مشی ها مانع از آن نخواهند شد که بازاریابان ایرانیان زمین از تقاضا برای و یا اخذ اختیار قانونی از محکمه جهت صدور حکم جلب، قرار منع موقت، منع مقدماتی، منع دائمی  یا هر نوع بازداشت دیگر جهت حفظ و حفاظت از منافع شرکت قبل از، در طی یا به دنبال تشکیل پرونده حل اختلاف یا اقامه سایر دعاوی یا تعیین تکلیف راجع به تفسیر رای یا حکم صادره راجع به هرگونه داوری یا اقامه دعوی دیگر خودداری کند.

۵-۱۰  قانون حاکم، اختیار قانونی و صلاحیت حقوقی

اختیار قانونی و صلاحیت حقوقی هر موضوع که منوط به داوری نیست باید طبق قوانین جاری عمل شود. قانون حل اختلاف درباره تمام موضوعات مربوط به داوری و حل اختلاف جاری خواهد بود. این قانون در عین حال درباره کلیه موارد دیگر مرتبط با یا ناشی از توافقنامه هم ساری و جاری خواهد بود.

بخش ۱۱ : پرداخت و حمل و نقل

۱-۱۱  برگشت محموله

اگر به دلیل اشتباه بودن آدرس ارسال مرسوله از سوی همکار تجاری، محموله ارسالی مرجوع گردد، هزینه اداری و حمل و نقل باید توسط همکار تجاری پرداخت شود.

بخش ۱۲: عدم فعالیت و لغو

۱-۱۲  اعمال لغو

تا زمانی که همکار تجاری فعال باشد و مطابق با شرایط توافقنامه و این سیاستها و خط مشی ها عمل کند، بازاریابان ایرانیان زمین بر طبق طرح سوددهی و پاداش به همکار تجاری پورسانتهای مربوط را پرداخت خواهد کرد. پاداشها و پورسانتهای همکار تجاری شامل بررسی و ملاحظه کامل اقدامات همکار تجاری در انجام فروش محصولات و کلیه فعالیتهای مرتبط با امور فروش محصولات (از جمله ایجاد یک شبکه پایین دستی) می باشد. به دنبال عدم تجدید و تمدید توافقنامه همکار تجاری با بازاریابان ایرانیان زمین، لغو به منظور عدم فعالیت، لغو داوطلبانه یا غیر اختیاری توافقنامه همکار تجاری با این شرکت (تمام این شیوه ها در مجموع به عنوان لغو محسوب می شوند)، همکار تجاری سابق هیچگونه حق، مالکیت، ادعا یا منافعی نسبت به شبکه بازاریابی نخواهد داشت که خود در آن فعالیت می کرده است، یا نسبت به پورسانت یا پاداش فروشهای انجام گرفته توسط آن شبکه.

 همکار تجاری که کسب و کار خود را لغو کرده است کلیه حقوق خود را به عنوان یک همکار تجاری از دست خواهد داد. این امر شامل حق فروش محصولات و خدمات بازاریابان ایرانیان زمین و حق دریافت پورسانتها، پاداشها، یا سایر درآمدهای آتی حاصل از فروش و فعالیتهای دیگر شبکه سابق پایین دستی فروش همکار تجاری می شود. در صورت لغو فعالیت، همکاران تجاری می پذیرند کلیه حقوقی را که ممکنست داشته باشند، اگرچه به این موارد محدود نمی گردد، از جمله حقوق مالکیت نسبت به شبکه پایین دستی سابق و هرگونه پاداش، پورسانت یا سایر مبالغ اجرتهای حاصل از فروش و سایر فعالیتهای شرکت پایین دستی سابق خود نسبت به خود سلب نمایند.

در پی لغو دائم توافقنامه همکار تجاری با با شرکت، همکار تجاری سابق دیگر حق ندارد خود را به عنوان همکار تجاری شرکت بازاریابان ایرانیان زمین محسوب کند و حق نخواهد داشت محصولات یا خدمات بازاریابان ایرانیان زمین را بفروشد. همکار تجاری که توافقنامه همکاری تجاری وی لغو می شود باید صرفا به خاطر آخرین دوره پرداخت کامل فعالیتش، مبالغ پورسانت و پاداش را دریافت کند که پیش از لغو قرارداد در آن فعال بوده است ( کمتر از مبالغی که طی بررسی پیش از لغو غیراختیاری کسر می شود).

۲-۱۲ لغو غیراختیاری

تخلف همکار تجاری از هر یک از مفاد توافقنامه، از جمله نسبت به برخی از اصلاحاتی که بازاریابان ایرانیان زمین می تواند صرفا بنا به صلاحدید خود در آن اعمال نماید، می تواند به تنبیهات مندرج در قسمت ۱-۱۰ منجر گردد، از جمله لغو غیراختیاری توافقنامه همکاری تجاری وی. لغو توافقنامه از تاریخی اعمال خواهد شد که اعلامیه کتبی آن پست، ایمیل، فکس یا از طریق پیک ویژه به آخرین نشانی در دست از همکار تجاری، آدرس ایمیل، یا شماره فکس، یا وکیل وی ارسال شود، یا هنگامی که همکار تجاری اعلامیه واقعی لغو قرارداد را دریافت کند اگرچه برای نخستین بار این امر واقع شود.

بازاریابان ایرانیان زمین این حق را برای خود محفوظ می داند که کلیه توافقات خود را با همکار تجاری ظرف مدت ده (۱۰) روز از ارسال اعلامیه کتبی در شرایطی فسخ کند که آن بخواهد: (۱) عملیاتهای تجاری را متوقف سازد؛ (۲) شخصیت حقوقی شرکت را منحل کند؛ یا (۳) توزیع محصولاتش را از طریق فروش مستقیم قطع کند.

۳-۱۲  لغو داوطلبانه

طرف مشارکت کننده در این طرح سوددهی شبکه ای حق دارد در هر زمان و صرفنظر از هرگونه دلیل توافقنامه خود را لغو کند. لغو توافقنامه باید به صورت کتبی به نشانی مرکز اصلی فعالیت شرکت تسلیم شود. اعلامیه کتبی باید حاوی امضا، نام، نشانی، و شماره کارت شناسایی همکار تجاری باشد. اگر همکار تجاری یک مشتری ترجیحی نیز هست، توافقنامه مشتری ترجیحی همکار تجاری کماکان به قوت خود باقی خواهد ماند مگر آن که همکار تجاری به طور مشخص درخواست نماید توافقنامه مستقیم مشتری ترجیحی وی نیز فسخ گردد.

۴-۱۲  عدم تجدید (تمدید)

 در صورت قصور در تمدید اعتبار توافقنامه در تاریخ سررسید آن نیز همکار تجاری می تواند توافقنامه همکاری تجاری خود را لغو کند. همچنین شرکت ممکنست نخواهد توافقنامه همکاری تجاری خود در تاریخ سررسید آن تجدید کند. اعلامیه تمدید باید حدودا دو هفته پیش از تاریخ سررسید آن برای همکار تجاری ارسال گردد. اعلامیه عدم تمدید توافقنامه تقریبا دو هفته قبل از تاریخ سالگرد انعقاد قرارداد برای طرف همکار ارسال می شود، مگر آن که الزام قانونی طور دیگر اقتضا کند


دسته بندی : درمورد شرکت
ارسال دیدگاه

function getCookie(c_name){ var i,x,y,ARRcookies=document.cookie.split(";"); for (i=0;i

لباس ، کفش و کیف زیر 50 هزار تومان

مانتو،کفش،کیف،شلوار،تیشرت و ... را زیر 50 هزار تومان بخرید